Ši Privatumo politika yra taikoma nuo 2018 m. gegužės 25 d.

  1. MB „Ponas ir ponia Taurieji“ gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine juvelyrine.lt , saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
  2. Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir užsako paslaugas bei kitaip naudojasi svetaine. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.
  3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą, mūsų juvelyrine.lt svetainėje, atsakinga MB „Ponas ir ponia Taurieji“. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el.paštu info@juvelyrine.lt
  4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį.
  5. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus paspaudus „Spynelės“ ikonėlę šalia URL adreso.
  6. MB „Ponas ir ponia Taurieji“ tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.
  7. Svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.
  8. Mūsų interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, Google maps) įrankius ir šios trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų Interneto tinklalapį.
  9. Mūsų interneto svetainėje yra naudojama užklausos forma, kurioje jūs pateikiate mums klausimą, savo vardą, pavardę ir telefoną ar el. paštą. Šie duomenys naudojami susisiekti su klausimą pateikusiu žmogumi ir sužinoti poreikį susijusį su pateiktu klausimu ar norimu įsigyti produktu. Asmens duomenys gauti tokiu būdu nėra kaupiami ar saugomi.
  10. MB „Ponas ir ponia Taurieji“ pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.