Nekokybiškos prekės keičiamos, taisomos arba grąžinamos vadovaujantis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis CK 6.22810 str.

Įsigytą prekę pakeisti arba grąžinti galima per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Pagal individualų užsakymą gaminti papuošalai yra negrąžinami (CK 6.22810 str. 2 d.). Sumokėti pinigai grąžinami pirkėjui ne vėliau kaip per 14 dienų, įskaitant ir siuntimo išlaidas. Jei gautą papuošalą norite pakeisti į kitą mūsų el. parduotuvėje parduodamą papuošalą, susisiekite su mumis.

Prekės keitimo – grąžinimo eiga:

  1. Parašykite apie norą pakeisti arba grąžinti prekę el. paštu info@juvelyrine.lt ir gaukite prekės keitimo – grąžinimo akto formą.
  2. Užpildytą prekės keitimo – grąžinimo aktą atsiųskite mums el. paštu.
  3. Susisieksime su jumis dėl prekės pakeitimo ar taisymo termino ir atsiųsime prekės grąžinimo – keitimo kodą.
  4. Supakuokite prekę ir atsiųskite mums.
  5. Visą reikalingą informaciją pateiksime el. paštu info@juvelyrine.lt arba telefonu +370 620 98208.

Dėvėtos, modifikuotos ar pažeistos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos. Prekes reikia grąžinti originalioje pakuotėje, su kokybės sertifikatais (jei prekė buvo su brangakmeniu), nepažeistomis etiketėmis bei visomis dovanomis, kurios buvo pridėtos.

Dėl papildomo saugumo ant grąžinamų prekių siuntos nerašykite „juvelyriniai dirbiniai“ ar žodžių, kurie galėtų išduoti siuntos turinį ar vertę.