Nemokamas pristatymas

Grąžinimas ir keitimas

Nekokybiškos prekės keičiamos, taisomos arba grąžinamos vadovaujantis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu (įsakymas Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”).

Įsigytą prekę pakeisti arba grąžinti galima per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.  Grąžinami arba keičiami nekokybiški, neatitinkantys pirkimo metu buvusių standartų papuošalai (gautas ne tas papuošalas, neatitinka akučių skaičius, spalva ir pan.). Kiti juvelyriniai dirbiniai, remiantis daiktų keitimo-grąžinimo taisyklėmis, negrąžinami. Jei gautą kokybišką papuošalą norite pakeisti į kitą mūsų el. parduotuvėje parduodamą papuošalą, susisiekite su mumis.

Prekės keitimo – grąžinimo eiga:

  1. Parašykite apie norą pakeisti arba grąžinti prekę el. paštu info@juvelyrine.lt ir gaukite prekės keitimo-grąžinimo lapą.
  2. Užpildytą prekės keitimo-grąžinimo lapą atsiųskite mums el. paštu.
  3. Susisieksime su jumis dėl prekės pakeitimo ar taisymo termino ir atsiųsime prekės grąžinimo-keitimo kodą.
  4. Supakuokite prekę ir atsiųskite mums.
  5. Visą reikalingą informaciją pateiksime el. paštu info@juvelyrine.lt arba telefonu +370 620 98208.

Dėvėtos, modifikuotos ar pažeistos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos. Prekes reikia grąžinti originalioje pakuotėje, su kokybės sertifikatais (jei prekė buvo su brangakmeniu), nepažeistomis etiketėmis bei visomis dovanomis, kurios buvo pridėtos. Grąžinimo siuntimo išlaidos yra kliento atsakomybė.

Dėl papildomo saugumo ant grąžinamų prekių siuntos nerašykite „juvelyriniai dirbiniai“ ar žodžių, kurie galėtų išduoti siuntos turinį ar vertę.